Puuviljade ja erinevate toidukaupade müük HoReCa ettevõtetele

EestiEnglishРусскийSuomi
Latest comment
  • meeskond

    Uuendatud 3. okt. 2018

    müük – Tallinn

    tel:   624 0070

    Aleksandra Zlatoustava Müügiesindaja aleksandra@horeca-service.ee 624 0070
    Kristiina Viilas Müügiesindaja kristiina@horeca-service.ee 624 0070
    Katrin Viidas Müügiesindaja katrin@horeca-service.ee 624 0070
    Mirjam Kaunissaar Müügiesindaja
    mirjam@horeca-service.ee
    624 0070
    Raigo Miilvee Müügiesindaja
    raigo@horeca-service.ee
    624 0070
    Kairit Tuuna Müügiassistent kairit@horeca-service.ee 624 0070
    Kristel Klaar Müügiassistent
    kristel@horeca-service.ee
    624 0070

    müük – Tartu

    tel:  740 7554

    Egle Sepp Müügiesindaja egle@horeca-service.ee 740 7554
    Eveli Trofimov Müügiesindaja eveli@horeca-service.ee 740 7554
    Eve Avi Lao- ja logistikajuht eve@horeca-service.ee 740 7554

    müük – Pärnu

    tel:   442 0020
    faks: 442 9797

    Terje Leol Filiaali juhataja terje@horeca-service.ee 442 0020

    ost

    Johannes Allingu Ostujuht johannes@horeca-service.ee 624 0077
    Brita Maurer Kategooria ostja brita@horeca-service.ee 624 0055
    Käthy Kuusik Kategooria ostja kathy@horeca-service.ee 624 0076

    ladu

    Ronald Vaet Laojuht ronald@horeca-service.ee 624 0070
    Kristjan Järvelt Logistik kristjan@horeca-service.ee 624 0070
    Ülle Rebane Kvaliteedijuht ylle@horeca-service.ee 624 0070

    raamatupidamine

    Tatjana Veiman Pearaamatupidaja tatjana@horeca-service.ee 611 2740

    juhatus

    Raul Vaet Juhatuse liige raul@horeca-service.ee 624 0070
    Reimo Leol Juhatuse liige reimo@horeca-service.ee 624 0070
    Kaire Peetersoo Assistent-personalispetsialist kaire@horeca-service.ee 624 0070