Puuviljade ja toiduainete hulgimüük HoReCa ettevõtetele

EestiEnglishРусскийSuomi
Latest comment
  • meeskond

    Uuendatud 20. nov. 2017

    müük – Tallinn

    tel:   624 0070

    Aleksandra Zlatoustava Müügiesindaja aleksandra@horeca-service.ee 624 0070
    Anastassia Markina Müügiesindaja anastassia@horeca-service.ee 624 0070
    Mirjam Kaunissaar Müügiesindaja mirjam@horeca-service.ee 624 0070
    Kairit Tuuna Ostu- müügiassistent kairit@horeca-service.ee 624 0070
    Kristiina Viilas Müügiassistent kristiina@horeca-service.ee 624 0070

    müük – Tartu

    tel:  740 7554

    Meelis Roomet Piirkonna müügijuht meelis@horeca-service.ee 740 7554
    Eve Avi Laojuhataja eve@horeca-service.ee 740 7554

    müük – Pärnu

    tel:   442 0020
    faks: 442 9797

    Terje Leol Osakonna juhataja terje@horeca-service.ee 442 0020

    ost

    Johannes Allingu Kategooria ostja johannes@horeca-service.ee 5326 4079
    Inga Ufeld Kategooria ostja inga@horeca-service.ee 624 0076

    ladu

    Ronald Vaet Lao- ja logistikajuht ronald@horeca-service.ee 624 0070

    raamatupidamine

    Tatjana Veiman Pearaamatupidaja tatjana@horeca-service.ee 611 2740

    juhatus

    Raul Vaet Juhatuse liige raul@horeca-service.ee 624 0070
    Reimo Leol Juhatuse liige reimo@horeca-service.ee 624 0070
    Kristel Klaar Juhatuse assistent kristel@horeca-service.ee 624 0070