Puuviljade ja erinevate toidukaupade müük HoReCa ettevõtetele

EestiEnglishРусскийSuomi
Latest comment
  • meeskond

    Uuendatud 19. apr. 2018

    müük – Tallinn

    tel:   624 0070

    Aleksandra Zlatoustava Müügiesindaja aleksandra@horeca-service.ee 624 0070
    Anastassia Markina Müügiesindaja anastassia@horeca-service.ee 624 0070
    Katrin Viidas Müügiesindaja katrin@horeca-service.ee 624 0070
    Mirjam Kaunissaar Müügiesindaja
    mirjam@horeca-service.ee
    624 0070
    Raigo Miilvee Müügiesindaja
    raigo@horeca-service.ee
    624 0070
    Kairit Tuuna Müügiassistent kairit@horeca-service.ee 624 0070
    Kristiina Viilas Müügiassistent
    kristiina@horeca-service.ee
    624 0070

    müük – Tartu

    tel:  740 7554

    Meelis Roomet Müügiesindaja meelis@horeca-service.ee 740 7554
    Janek Mõru Müügiesindaja janek@horeca-service.ee 740 7554
    Eve Avi Lao- ja logistikajuht eve@horeca-service.ee 7407554

    müük – Pärnu

    tel:   442 0020
    faks: 442 9797

    Terje Leol Filiaali juhataja terje@horeca-service.ee 442 0020

    ost

    Johannes Allingu Kategooria ostja johannes@horeca-service.ee 624 0077
    Inga Ufeld Kategooria ostja inga@horeca-service.ee 624 0076
    Brita Maurer Kategooria ostja
    brita@horeca-service.ee
    624 0055

    ladu

    Ronald Vaet Lao- ja logistikajuht ronald@horeca-service.ee 624 0070

    raamatupidamine

    Tatjana Veiman Pearaamatupidaja tatjana@horeca-service.ee 611 2740

    juhatus

    Raul Vaet Juhatuse liige raul@horeca-service.ee 624 0070
    Reimo Leol Juhatuse liige reimo@horeca-service.ee 624 0070
    Kaire Peetersoo Assistent-personalispetsialist kaire@horeca-service.ee 624 0070